baneris leidinys

Sintautų pagrindinė mokykla jau trečius metus dalyvauja projekte „Mes rūšiuojam“ ir džiaugiasi pasiektais rezultatais. Jais moksleiviai pasidalijo kitame projekte „Apkabinkime Žemę“ ir buvo apdovanoti Padėkos raštais.
 
Pirmaisiais metais Sintautų pagrindinės mokyklos bendruomenė surinko daugiau nei 3 tūkst. kg elektronikos atliekų ir baterijų. Praėjusiais metais be 1 tūkst. 394 kg elektronikos atliekų, jie sukaupė 1 tūkst. 70 kg makulatūros. Šiemet pirmajame etape moksleiviai sukaupė 657 kg elektronikos atliekų ir 4 kg baterijų. Šiuo metu kaip tik vyksta antrasis etapas ir jie vėl sėkmingai rūšiuoja. Į šią veiklą vaikai įtraukė ir miestelio bendruomenę, tėvus, giminaičius. Ją aktyviai palaiko Sintautų pagrindinės mokyklos direktorius Vytautas Strolys.

Apie savo darbo rezultatus – per tris metus surinktus daugiau nei 6 tūkst. kg įvairių elektronikos atliekų – Sintautų pagrindinės mokyklos aštuntokai pasidalijo kitame projekte „Apkabinkime Žemę“ ir sulaukė didelio palaikymo bei aukšto įvertinimo. Jie buvo apdovanoti Padėkos raštais ir knygomis „Geri darbai gamtai“. Per mokslo metų užbaigimo šventę padėkos buvo įteiktos ir  aktyviausioms sintautiečių šeimoms.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos