baneris leidinys

saugus_eismas2Praėjusį antradienį Gelgaudiškio vidurinės mokyklos pirmokai susitiko su Šakių policijos komisariato Kelių policijos specialistu Gintautu Vedegiu. Visa Gelgaudiškio miestelio bendruomenė jau antrus metus labai aktyviai dalyvauja saugaus eismo projektuose ir akcijose.

Nuotr. Gelgaudiškio vidurinės mokyklos pirmokai ir jų mokytoja V.Kasparaitienė atidžiai išklausė Kelių policijos specialisto G.Vedegio pamokymų.

Kelyje į mokyklą ir iš jos visada slypi daug nenumatytų pavojų, todėl išleisdami savo vaikus į mokyklą, tėvai turėtų būti visiškai užtikrinti, kad jie saugiai pasieks klases. Deja, kiekvienais metais Lietuvoje užregistruojama daugiau nei 2 000 eismo įvykių, į kuriuos patenka pėstieji. Skaudu, kad tarp nukentėjusiųjų vis dar daug vaikų.
„Kad kelias į mokyklą būtų saugus, rūpinasi ne tik vaikų tėveliai, bet ir mokytojai, todėl ir buvo surengtas susitikimas su Kelių policijos specialistu, - teigė pirmokėlių mokytoja Virginija Kasparaitienė. – Su juo kalbėjomės, ką reikėtų daryti, kad ir vaikas būtų saugus, ir tėvelių bei mokytojų širdys ramios.“

G.Vedegys paaiškino vaikams, kaip saugiai pereiti gatvę, kaip pereiti į kitą gatvės pusę sustojus autobusui, nuo kiek metų galima su dviračiu išvažiuoti  į gatvę, kaip ir kur prisisegti ar užsidėti atšvaitus, kad būtų matomi kelyje, ypač dabar, vis labiau tamsėjančiais rudens vakarais. Beje, atšvaitą reikėtų segėti ne tik vakarais, bet ir apniukusią dieną. Svarbu, kad ne tik vaikai, bet ir jų tėvai segėtų atšvaitus, nes kaip tėveliai elgsis gatvėje, taip elgsis ir mažieji. Kasmet mokyklose atšvaitų išdalijama tikrai daug. Bėda ta, kad daugelis jų nenešioja, o tik kaupia stalčiuose. Dabar jau būtų pats laikas atšvaitus išsitraukti ir nešioti kiekvieną dieną.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos