baneris leidinys

Jau penktus metus iš eilės Maltos ordino pagalbos tarnybos savanoriai „Jaunieji maltiečiai“organizuoja konkursą „Idėjos padėjėjos“, kuriame pernai aktyviai dalyvavo ir mūsų rajono bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviai.

Šiais metais pagal pateiktą organizatorių informaciją dalyvauti konkurse kol kas užsiregistravo tik Griškabūdžio ir Šakių „Žiburio“ gimnazistai. Tikimės, kad ir kitos mokyklos ras daug šaunių idėjų ir surengs originalių labdaros renginių.

Moksleiviai varžysis šiose tradicinėse konkurso kategorijose: originaliausios, daugiausiai lėšų surinkusios, daugiausiai organizatorių - dalyvių įtraukusios, daugiausiai balsų socialiniame tinkle „Facebook“ surinkusios idėjos. Be to, šiemet pristatyta nauja konkurso kategorija  – „Idėjos iš oro“, specialiai tiems, kurie jau yra baigę mokyklas.

Idėjas pagal renginio aprašymą, nuotraukas, dalyvių skaičių, surinktą sumą, bei užpildytą ataskaitos formą vertins Gabrielius Liaudanskas – Svaras, Ilona Balsytė ir Vaida Genytė.

Praeitais metais moksleiviai iš visos Lietuvos įgyvendino 75 labdaros idėjas. Akcijos metu surinkti 34 tūkst. litų pavirto 5000 maisto porcijų alkaniems senoliams. Nuo šių metų visi gerumo akcijos dalyviai galės pasirinkti, kokiai Maltos ordino veiklai paremti bus skirtos suaukotos lėšos: Vaikų dienos centrams, skurstančių senolių maitinimui, jų priežiūrai namuose ar jaunimo socialinės veiklos skatinimui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos