akcija2024 568px

Smurtavo
Rugpjūčio 17 d. moteris (30 m.) policijai pranešė, kad pažįstamo namuose Gelgaudiškyje prieš ją būdamas neblaivus smurtavo sutuoktinis (40 m.). Įtariamasis sulaikytas.

Mirė
Rugpjūčio 18 d. apie 17 val. Sudargo seniūnijoje Pervazninkų kaime namuose rastas miręs vyras (64m.), kūnas be išorinių smurto žymių.
 
Padirbta kupiūra
Rugpjūčio 18 d. į policiją kreipėsi Kauno regiono pinigų pervežimo ir perskaičiavimo skyrius pranešdamas, kad rugpjūčio 15 d. iš bankomato, esančio Šakiuose V. Kudirkos gatvėje, buvo išimta 50 eurų nominalo kupiūra, kuri galimai yra padirbta.

Avarija
Rugpjūčio 20 d. kelyje Kaunas–Zapyškis–Šakiai, Lukšių seniūnijos Miliškių kaimo ribose, susidūrė automobilis Renault Megane Scenic, vairuojamas Lekėčių seniūnijos Pavilkijo kaimo gyventojo (54 m.) ir automobilis Subaru Forester, velkantis priekabą, vairuojamas Lukšių mstl. gyventojo (56 m.). Eismo įvykio metu sužalota Renault Megane Scenic keleivė (71 m.), kuriai Šakių ligoninėje diagnozuota krūtinės ląstos, dešinės alkūnės ir kairės blauzdos sumušimai, ji išleista į namus. Eismo įvykio metu vairuotojai buvo blaivūs, vairuotojo pažymėjimus turėjo.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos