baneris leidinys

Mirė
Kovo 15 d. savo namuose Šakių savivaldybės Išdagų kaime staiga mirė vyras (64 m.). Išoriškai apžiūrėjus, smurto požymių nenustatyta. Kūnas išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko ekspertinį poskyrį mirties priežasčiai nustatyti.

Vairavo neblaivūs
Kovo 16 d. apie 22 val. Šakių gyventojas (54 m.) Lukšiuose vairavo automobilį „Audi 80“ būdamas neblaivus ( 2,43 prom. alkoholio).
Kovo 19 d. apie 21 val. Kidulių seniūnijos gyventojas (39 m.) Šakių seniūnijos Zuikinės kaime neblaivus (3.11 prom. alkoholio) vairavo automobilį „Opel Vectra“.
 
Apvogė
Kovo 16 d. apie 9 val. vyras pastebėjo, kad dingusi iš piniginės jam priklausanti banko kortelė. Nuėjęs į banką sužinojo, kad nuo banko kortelės yra nuimti visi pinigai, t. y. 2048 eurai. Vyriškis teigė, kad banko kortelę jam pagrobė kovo 15 d. apie 12 val. parduotuvėje „Maxima“ arba „Zanavykų“ turguje.

Apgadino
Kovo 15 d. nepažįstami asmenys apgadino tris avilius, esančius Kudirkos Naumiestyje. Nuostolis 720 eurų.
Kovo 19 d. į policiją kreipėsi vyras (35 m.) ir pranešė, kad apgadintas jo automobilis „Audi A6“, stovėjęs namo kieme Šakių seniūnijos Daugėliškių kaime (galimai subraižytas smailiu daiktu). Nuostolis 300 eurų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos