baneris leidinys

mureika policija
Šakių rajono policijos komisariato pareigūnas Andrius Mureika (kairėje) antrus metus iš eilės varžysis dėl geriausios policijos komandos titulo kartu su marijampoliečiais pareigūnais Rasa Venckauskiene ir Audriumi Leonavičiumi. Policija.lt nuotr.

Praėjusį penktadienį paaiškėjo, kuri Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato komanda yra geriausia ir kurie trys pareigūnai atstovaus mūsų krašto policijai respublikiniame konkurse. Tarp geriausiųjų – ir Šakių rajono policijos komisariato pareigūnas Andrius Mureika.
 
Marijampolėje geriausiųjų policijos komandų konkursas vyko dvi dienas. Devynios komandos iš visos apskrities rungėsi teorinių žinių rungtyje, vėliau savo įgūdžius išbandė vairuodami, inscenizuotose situacijose teikdami pirmąją pagalbą bei demonstruodami profesinės taktikos gebėjimus, šaudydami iš tarnybinio ginklo. Taip pat konkurso dalyviai dalyvavo orientacinėse bei dėmesingumo rungtyse. Įvertinus rungčių rezultatus, geriausia pripažinta jungtinė Marijampolės komanda, o antrąją vietą laimėjo Šakių rajono policininkų komanda: Irmida Stanaitytė, Andrius Mureika ir Deividas Misevičius. Trečia liko Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus komanda. Suskaičiavus konkurso balus paaiškėjo, kad į respublikinį konkursą Klaipėdoje (rugsėjo 16–19 d.) vyks ir Šakių rajono policijos komisariato pareigūnas A. Mureika. Klaipėdoje paaiškės, kuri Lietuvos policijos komanda šiais metais pelnys geriausios komandos titulą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos