baneris leidinys

policija_pasitarimasSausio 11 dieną Šakių rajono policijos komisariate lankėsi būrelis aukštų šalies policijos pareigūnų. Jų viešnagės Šakiuose metu buvo apžiūrėtos komisariato patalpos bei aptartos galimybės dėl naujų patalpų suteikimo rajono policijai.

Nuotr. Generalinis policijos komisaras S. Skvernelis (antras iš kairės) Šakiuose apžiūrėjo rajono policijos komisariato patalpas. Dėl naujų patalpų galimo skyrimo svečiai tarėsi su rajono meru.

Trečiadienį Šakių rajono policijos komisariate lankėsi Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Generalinis policijos komisaras Saulius Skvernelis, jo pavaduotojas ūkio reikalams Algirdas Stončaitis, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigas einantis Skirmantas Andriušis ir jo pavaduotojas Harimantas Poškevičius. Policijos generalinio komisaro apsilankymo Šakiuose tikslas apžiūrėti komisariato patalpas, kurios bene blogiausios šalyje. Apžiūrėjęs patalpas, S. Skvernelis pastebėjo, jog įspūdis kur kas geresnis nei iš pradžių tikėjosi. Tačiau, be jokių abejonių, rajono policijai būtinos naujos administracinės patalpos. Todėl minėtieji svečiai, lydimi Šakių policijos komisariato viršininko Mindaugo Skruibio, apsilankė pas rajono merą Juozą Bertašių. Buvo aptartas klausimas dėl naujo pastato suradimo ir skyrimo rajono policijai. Meras patikino, kad po mokyklų reorganizacijos policija galės įsikelti į dabartines „Žiburio“ gimnazijos patalpas. Jo pastebėjimu, šis pastatas būtų puiki vieta policijai, nes šalia yra ir  artimiausiu metu planuojama rekonstruoti šaudykla. Viršininkas M. Skruibis sakė, kad šis pastatas yra geroje vietoje ir policijai tikrai tiktų. Ar pastatas bus skirtas policijai, galutinį žodį tars rajono taryba.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos