Apskrities savivaldybės pastangomis jau baigiamas tiesti siaurasis geležinkeliukas Šakiai-Gelgaudiškis. Jis turės apie 15 klm. ilgio. Šituo geležinkeliuku manoma iš Panemunės kasmet atvežti apie 10,000 kūb. metrų žvyro, kuris reikalingas blogiems Šakių aps. keliams taisyti. („Suvalkietis“, 1931 11 08, p.5)
Pasirodė kiaulių maras. Kereplių k. gyventojų J. Sutkaus ir A. Galinaitienės susirgo po du paršelius kiaulių maru. Veterinarijos gydytojas šiuos paršelius sunaikino ir ėmės priemonių sustabdyti šios ligos plėtimąsi. („Suvalkietis“, 1931 11 08, p.5)
Lekėčiuose iškasė pinigus. Įtikinančiai kalbama, kad Rūtšilio miške, ties vadinamu Kavaliausko šaltiniu, nežinomi asmenys iškasė pinigus. Kasinėjant apie minimą šaltinį randasi daug žmonių kaulų. Pasakojama, kad čia 1863 m. buvo užmušta ir palaidota nemaža kareivių. („Suvalkietis“, 1931 11 08, p.5)
Apsaugokite Zanavykus nuo tokių vaistininkų. Šakių vaistininkas Ganas Liūdas pardavinėjo be gydytojų receptų smarkiai veikiančius vaistus Ol. Chenopodii. Šiais metais, apie liepos mėnesio vidurį mirė vienos Šakių valdininkės apie pusantrų metų mergaitė. Yra duomenų manyti, kad mergaitės mirties priežastis yra minėti smarkiai veikią vaistai. Įvykiu susirūpino policija ir byla atiteko teismo organams. Kokios bus bylos pasekmės pasakys kompetentingas teismas. Tačiau visą laiką pastebima vaistininko Gano nepakankamas taktiškumas, nukreiptas prieš policiją, apskrities gydytoją, tardytoją ir kitus. Jeigu tokiais dalykais domėtųsi komendantūra, tai pravartu priminti, kad vaistininkas neseniai yra pramokęs lietuvių kalbos ir jau yra teismo baustas už Šakių pašto valdininkės įžeidimą, einant jai tarnybos pareigas. („Suvalkietis“, 1933 11 05, p.5)
Sintautuose vokietininkai triukšmauja. Panoviuose buvo mirusios Šindelmeizerienės šermenys-budėtuvės. Pirmus du vakarus budėtojai giedojo vokiškai, o trečią vakarą, susirinkus daugiau lietuvių evangelikų nemokančių vokiškai, buvo padėta giedoti lietuviškai. Bet kai kuriems vokietininkams lietuviškas giedojimas taip nepatiko, kad pradėjo net triukšmauti ir tik šeimininkui įsikišus nusiramino. Kadangi ten nebuvo nei vieno nemokančio lietuviškai, tai klausimas kas tokiems „maldininkams“ rūpi: malda, ar propaganda. („Suvalkietis“, 1934 11 04, p.4)
Nesilaiko gyvuliams globoti įstatymo. Šakių žydelis vežė metrinių malkų. Neatsižvelgdamas į blogą kelią, daug užkrovė ir tol važiavo, kol 300 litų arklys krito. Turėtų ir kaimo žmonės pasirūpinti suteikti žinią policijai, kad už gyvulių kankinimą išrašytų premiją. („Suvalkietis“, 1935 11 10, p.4)
Atrasti trys dr. V. Kudirkos laiškai. Eidamas 79 metus, Lukšiuose mirė kunigas Pranciškus Adomaitis, kuris Marijampolėje ir Seiniuose kartu mokėsi su dr. V. Kudirka. Kun. Adomaitis su dr. V. Kudirka buvo artimai susidraugavęs ir ilgą laiką susirašinėjo. Prieš keletą metų, kada kun. Adomaitis gyveno Slabaduose, dr. Kudirkos laiškų pas jį buvo visas pundas, bet mirus berasti trys: vienas iš 1879 m. ir du 1880 m. Gyvas būdamas kun. Adomaitis tuos laiškus labai branginęs ir retai kam rodydavęs, todėl spėjama, kad daugelį jų jis bus pražudęs besikeldamas iš vienos vietos į kitą. Kun. Adomaitis kilęs iš Lauciškių k. Lukšių v., 33 metus kunigavo Lenkijos gilumoje, Janislovičiuose prie Lodžiaus. Kad ir toli gyvendamas nuo savo tėvynės, jis visą laiką pats skaitė Vilniaus žinias ir savo giminėms užprenumeruodavo. Grįžęs į Lietuvą klebonavo Kazlų Rūdoje, Slabaduose ir paskutiniu laiku, jau be parapijos, gyveno Lukšiuose, kur ir mirė. („Suvalkietis“, 1936 11 07, p.3)