20 metų paaukojo kitiems

urbanavicieneAntradienį rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė pasveikino Barzdų seniūnijos socialinę darbuotoją, dirbusią su socialinės rizikos šeimomis, Klementiną Urbanavičienę.
 
Nuotr. Klementina Urbanavičienė už ilgus darbo metus buvo apdovanota rajono valdžios atstovų Padėkos raštu.
 
Moteris bene vienam iš labiausiai pasiaukojimo reikalaujančių darbų skyrė 20 savo gyvenimo metų. K. Urbanavičienė išėjo užtarnauto poilsio.

Dėkodamas už atsidavimą savo darbui ir žmonėms, socialinei darbuotojai rajono meras įteikė Padėkos raštą.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.