Gelgaudiškyje – jubiliejinis armonikierių čempionatas

armonikieriaiSpalio 24 d. Gelgaudiškio kultūros centre vyko jau tradiciniu tapęs penkioliktasis respublikinis armonikierių susibūrimas „Gelgaudiškio armonika 2015“.
 
Nuotr. „Gelgaudiškio armonikoje“ varžėsi armonikieriai iš visos Lietuvos, o čempionato nugalėtojams buvo išdalintos premijos bei mero ir vicemero įsteigti prizai.
 
Šiųmetinė armonikierių čempionato tema – valsai. Į renginį susirinko pilna salė žiūrovų, tačiau ir dalyvių buvo gausus būrys. Komisijos pirmininkas Arūnas Lunys bei komisijos nariai Edgaras Pilypaitis, Juozas Bertašius ir Česlovas Kriščiūnas nusprendė, jog Algimantas Mieliauskas iš Molėtų r. verčiausias tapti tradicinio grojimo armonika čempionu, armonikierius kūrybingiausiai pristatė savo regiono armonikavimo tradicijas bei savitumą, jam įteikta 100 eurų premija.

Taip pat čempionate išrinkti penki išskirtiniais muzikavimo ypatumais pasižymėję armonikieriai: Dainius Maslauskas (Raseiniai), Vidmantas Paleckis (Kaunas), Vytas Rimkus (Vilnius), Kęstutis Kuzmickas (Molėtai), Domantas Macelis (Kaunas). Jiems buvo skirtos 40 eurų premijos.

Nusprendus, jog apdovanoti reikia dar daugiau armonikierių, buvo įsteigtas rajono mero J.Bertašiaus prizas, kurį pelnė gelgaudiškietis Pijus Damušis. Balsavimu žiūrovai nusprendė, jog vicemero E. Pilypaičio įsteigto prizo nusipelnė Rapolas Garnys iš Kauno.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.