Įveikė Konstitucijos egzamino antrą turą

Praėjusią savaitę šalyje devintą kartą organizuojamo Konstitucijos egzamino antrame ture dalyvavo aštuoni rajono moksleiviai. Iš jų šešių moksleivių egzamino darbai išsiųsti į Vilnių, kur speciali komisija įvertins kiekvieno dalyvio žinias.
 
Rugsėjo pabaigoje vykusiame Konstitucijos egzamino pirmajame ture dalyvavo 282 rajono moksleiviai. Tie, kurių egzamino darbai surinko 25 ir daugiau balų, turėjo teisę patekti į antrąjį etapą. Šią kartelę įveikė aštuoni moksleiviai: keturi iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, du „Žiburio“ gimnazistai ir po vieną iš Griškabūdžio gimnazijos, Šakių „Varpo“ mokyklos.  

Spalio 13 d. vykusio antrojo turo metu savose mokyklose egzaminą laikė aštuoni moksleiviai. Šešių moksleivių, surinkusiųjų 15 ir daugiau balų, darbai išsiųsti į Vilnių, kur speciali komisija įvertins jų žinias. Šią kartelę įveikė du Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleiviai, du Šakių „Žiburio“ gimnazijos atstovai ir po vieną kandidatą iš Griškabūdžio gimnazijos ir Šakių „Varpo“ mokyklos. Šiuo metu laukiama atsakymo, kas iš moksleivių dalyvaus trečiame ture.

Nugalėtojus spalio 26 dieną Prezidentūroje vyksiančios apdovanojimų šventės metu pasveikins ir apdovanos prezidentė Dalia Grybauskaitė bei teisingumo ministras Juozas Bernatonis.
 
„Draugo“ inf.  

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.