Įveikė Konstitucijos egzamino antrą turą

Praėjusią savaitę šalyje devintą kartą organizuojamo Konstitucijos egzamino antrame ture dalyvavo aštuoni rajono moksleiviai. Iš jų šešių moksleivių egzamino darbai išsiųsti į Vilnių, kur speciali komisija įvertins kiekvieno dalyvio žinias.
 
Rugsėjo pabaigoje vykusiame Konstitucijos egzamino pirmajame ture dalyvavo 282 rajono moksleiviai. Tie, kurių egzamino darbai surinko 25 ir daugiau balų, turėjo teisę patekti į antrąjį etapą. Šią kartelę įveikė aštuoni moksleiviai: keturi iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, du „Žiburio“ gimnazistai ir po vieną iš Griškabūdžio gimnazijos, Šakių „Varpo“ mokyklos.  

Spalio 13 d. vykusio antrojo turo metu savose mokyklose egzaminą laikė aštuoni moksleiviai. Šešių moksleivių, surinkusiųjų 15 ir daugiau balų, darbai išsiųsti į Vilnių, kur speciali komisija įvertins jų žinias. Šią kartelę įveikė du Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleiviai, du Šakių „Žiburio“ gimnazijos atstovai ir po vieną kandidatą iš Griškabūdžio gimnazijos ir Šakių „Varpo“ mokyklos. Šiuo metu laukiama atsakymo, kas iš moksleivių dalyvaus trečiame ture.

Nugalėtojus spalio 26 dieną Prezidentūroje vyksiančios apdovanojimų šventės metu pasveikins ir apdovanos prezidentė Dalia Grybauskaitė bei teisingumo ministras Juozas Bernatonis.
 
„Draugo“ inf.  

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.