Pastebėkime veikliausius

Priklausymas kokiam nors būriui ar susivienijimui visada siejasi su lyderystės raiška. Ne išimtis ir Bendruomenių centrų asociacija (BCA). Jie – būrys. O būrys turi savo lyderius, žengiančius priekyje, turi ir tuos, kurių žingsnis gal ir nėra toks veržlus, bet savo veržlumu juos užkrečia ir skatina priekyje einantys asmenys.
 
Gyvenime tai įvardijama pasidalijimo patyrimu ar pavyzdžio mokykla. Tai, be abejo, yra pats geriausias mokymo ir mokymosi būdas: daryk kaip aš, daryk geriau už mane. Todėl Šakių BCA kviečia visus bendruomenių žmones dalyvauti pasiūlymuose dėl nominacijų skyrimo ir teikimo labiausiai pasižymėjusioms bendruomenėms ar atskiriems jų nariams pagal atskiras veiklos sritis. Jūsų pasiūlymai bus ypač laukiami. Kiekviena bendruomenė pirmiausiai tepagalvoja apie savo visos bendruomenės ar atskirų jos narių įvertinimą ir apie tuos, kuriuos laiko lyderiais viso rajono mastu.

Numatyta 10 nominacijų: bendruomenės renginys, bendruomenės iniciatyva, bendruomenės partneris, bendruomenės lyderis, aktyviausia bendruomenė, draugiškiausia bendruomenė, bendruomenės savanoris, bendruomenė – verslo lyderė, bendruomenė – etnopaveldo saugotoja ir puoselėtoja, bendruomenė – jaunimo veiklų starteris.

Pagal kiekvieną iš jų galima pateikti po vieną kandidatą. Būtų šaunu, jei kandidatus į nominantus siūlytų kiekvieno bendruomenės centro aktyvo susirinkimas. Veikliausiųjų nominavimas bus artėjančių Bendruomenių metų (2016) pagerbimo ženklas.  

 Pasiūlymus teikite elektronine forma ar telefonu  iki š.m. lapkričio mėn.10 d. adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; mob.tel. 861284491.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.