Tortu susidomėjo agentūra „Factum“

Spalio 9 d. Šakių „Varpo“ mokykloje vykusiame „Meno dienos“ šurmulyje originalumu išsiskyrė moksleivių tėvai, kurie 25-metį švenčiančiai mokyklai padovanojo dar niekur nematytą rekordinį tualetinio popieriaus ritinėlių tortą. Analogų Lietuvoje neturintis statinys sudomino  rekordus skaičiuojančią agentūrą „Factum“.  
 
Šakių „Varpo“ mokyklos moksleivių tėvai į šventę pažvelgė iš praktinės pusės – pagamino tortą iš tualetinių popieriaus ritinėlių. Kaip žinia, tualetinio popieriaus trūkumas mokykloje aktuali problema, todėl renginyje „Meno dienos“ tėvai įgyvendino meninę socialinę akciją „Gimtadienis“.

Šiuo statiniu susidomėjo Lietuvoje rekordus fiksuojanti agentūra „Factum“. Pasak moksleivių tėvų atstovės Brigitos Jokūbaitienės, iš agentūros sulaukta kvietimo teikti prašymą į rekordų sąrašą įtraukti aukščiausią tualetinio popieriaus skulptūrą (ją sudaro 836 ritinėliai, tiek mokykloje mokosi mokinių).

„Nesitikėjome tokio dėmesio. Į šį projektą žvelgėme tiesiog iš praktinės pusės. Tokia naujiena mus nudžiugino“, – kalbėjo B. Jokūbaitienė. Iki lapkričio statinio iniciatoriai turi sutvarkyti visus registravimui reikalingus dokumentus (išmatuoti aukštį, plotį) ir nusiųsti agentūrai „Factum“.  

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.