Tortu susidomėjo agentūra „Factum“

Spalio 9 d. Šakių „Varpo“ mokykloje vykusiame „Meno dienos“ šurmulyje originalumu išsiskyrė moksleivių tėvai, kurie 25-metį švenčiančiai mokyklai padovanojo dar niekur nematytą rekordinį tualetinio popieriaus ritinėlių tortą. Analogų Lietuvoje neturintis statinys sudomino  rekordus skaičiuojančią agentūrą „Factum“.  
 
Šakių „Varpo“ mokyklos moksleivių tėvai į šventę pažvelgė iš praktinės pusės – pagamino tortą iš tualetinių popieriaus ritinėlių. Kaip žinia, tualetinio popieriaus trūkumas mokykloje aktuali problema, todėl renginyje „Meno dienos“ tėvai įgyvendino meninę socialinę akciją „Gimtadienis“.

Šiuo statiniu susidomėjo Lietuvoje rekordus fiksuojanti agentūra „Factum“. Pasak moksleivių tėvų atstovės Brigitos Jokūbaitienės, iš agentūros sulaukta kvietimo teikti prašymą į rekordų sąrašą įtraukti aukščiausią tualetinio popieriaus skulptūrą (ją sudaro 836 ritinėliai, tiek mokykloje mokosi mokinių).

„Nesitikėjome tokio dėmesio. Į šį projektą žvelgėme tiesiog iš praktinės pusės. Tokia naujiena mus nudžiugino“, – kalbėjo B. Jokūbaitienė. Iki lapkričio statinio iniciatoriai turi sutvarkyti visus registravimui reikalingus dokumentus (išmatuoti aukštį, plotį) ir nusiųsti agentūrai „Factum“.  

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.