Miškininkai kviečia zuikiu važiuoti į mišką

vaziuok zuikiu
Šiemet sukanka 100 metų nepriklausomos Lietuvos miškų administracijai. Šia proga artėjančią Miškininko dieną VĮ Valstybinių miškų urėdija minės kviesdama visuomenę švęsti kartu ir dovanos per 70 nemokamų renginių visoje Lietuvoje. Bus organizuojamos ekskursijos autobusais, pėsčiųjų žygiai, filmų peržiūros po atviru dangumi, šeimų šventės ir kt. Juose gali dalyvauti ir mūsų rajono gyventojai.
 
Į visuomenei skirtus renginius, kurie vyks rugsėjo 2–20 d., kviečia visi 26 Valstybinių miškų urėdijos regioniniai padaliniai. Pasak Šakių regiono padalinio vadovo Gintaro Bacevičiaus, vienas renginys – žygis Lekėčių pažintiniu taku – jau vyko praėjusį penktadienį, tačiau didelio susidomėjimo nesulaukė, nes buvo organizuojamas darbo valandomis. Rugsėjo 13 d. 18 val. vyks kitas renginys – gervių palydėtuvės Novaraisčio ornitologiniame draustinyje. Trečiasis renginys – pažintinė ekskursija autobusu „Miško ciklas“ vyks rugsėjo 14 d. nuo 11 val. visuose šalies regionuose. Dalyviai nemokamai bus vežiojami po įvairias miško vietoves. Pasak G. Bacevičiaus, į šias ekskursijas reikėtų registruotis, kad būtų galima susiplanuoti, kiek vietų autobuso reikės. Ekskursijos dalyviai bus vežiojami po įvairias miško vietoves, kur miškininkai papasakos, kaip keičiasi miško gyvenimas skirtingais metų laikais, supažindins su darbu medelyne, pavedžios po jaunuolynus, brandų mišką, sengirę, pelkes, parodys atsodintus miškų plotus bei kirtavietes.
 
„Pabandysim žmonėms per 3 val. parodyti visą mūsų darbo virtuvę. Manau, bus įdomu“, – įsitikinęs Šakių regiono padalinio vadovas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.