Apdovanojo konkurso laimėtojas

piesiniai laimetojos
Įvertinimais džiaugėsi (iš kairės) Viltė Bakytė, Gabija Liepinaitytė ir Viktorija Laukaitytė. D. Pavalkio nuotr.

Nuo kovo pradžios buvusio policijos komisariato langus puošė ir kol kas tebepuošia Ukrainai palaikymą reiškiantys piešiniai, o pirmadienį paskelbti ir apdovanoti konkurso laimėtojai.
 
Piešinių konkursą „Slava Ukraini“ inicijavo pastato savininkas Tautvydas Juškaitis. Anot jo, iš viso buvo sulaukta bemaž 170 piešinių, o geriausius darbus padėjo atrinkti Meno mokyklos komisija. Pirmosios vietos laimėtoja išrinkta „Varpo“ mokyklos ketvirtokė Viltė Bakytė, kuri nutapė mergaitę, stiklainyje laikančią Putino galvą. Paklausta, kas įkvėpė nupiešti būtent tokį piešinį, mergaitė sakė, jog panašų vaizdą matė per žinias, tad nusprendė šią mintį ir pavaizduoti. Tačiau laimėti, sako ji, tikrai nesitikėjo, nes galvojo, kad prizinės vietos atiteks vyresniems vaikams.

Antra vieta skirta Lukšių Vinco Grybo gimnazijos penktokei Viktorijai Laukaitytei, o trečia vieta apdovanota irgi laimėti nesitikėjusi Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos ketvirtokė Gabija Liepinaitytė. Pasak mergaitės tėvų, tai ne pirmas dukros laimėjimas piešimo konkurse, piešia ji nuolat, tik turėdama laisvą minutę. Dalyvauti šiame konkurse paskatino Meno mokykla, kurią ji lanko.

Pirmos vietos laimėtoja apdovanota 100 eurų, antros – 50 eurų, o trečios – 30 eurų piniginiais prizais, kuriuos įsteigė vienas rėmėjas, taip pat prisidėjo pats idėjos autorius T. Juškaitis.

Be laimėtojų, komisija kaip dėmesio vertus darbus atrinko šių vaikų pieštus piešinius: Kornelijos Bublaitytės, Gabijos Žilionytės, Aisvos Masteikaitės, Kerniaus Pališaičio ir Jomantės Gumbakytės.

Beje, keturi darbai buvo parduoti aukcione, mat vienas iš konkurso tikslų buvo surinkti lėšų Ukrainai. Tačiau aukcionas didesnio dėmesio nesulaukė, už piešinius pavyko surinkti bemaž 60 eurų. Lėšas T. Juškaitis su bičiuliu bandė pritraukti ir pardavinėdamas automobiliams skirtus specialius lipdukus, kuriuose puikavosi ir kultinė frazė, visiems atpažįstama kryptimi siunčianti karinį laivą ir Putiną. Už surinktas lėšas buvo nupirkta sauskelnių, mišinukų ir kitų vaikams būtinų daiktų, viskas perduota labdaros organizacijai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.