Rajono garbę regioniniame ture gins dešimt atlikėjų

tramtatulis
Kas dveji metai organizuojamas Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“ mūsų krašte nepraranda savo populiarumo ir  kaskart sulaukia vienas už kitą gražesnių pasirodymų. Organizatorių nuotr.

Šiemet šalyje rengiamas dešimtasis Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“. Vasario 27 d. Zanavykų muziejuje vyko pirmasis, rajoninis konkurso ratas. Jame varžėsi 17 lietuvių folkloro mylėtojų.
 
Į Suvalkijos regioninį ratą, kuris vyks kovo 26d. Prienuose, konkurso komisija atrinko dešimt geriausiai pasirodžiusių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų. Tarp jų – šešiamečiai Šakių vaikų darželio atstovai Dovydas Kriaučiūnas (pasakojamoji tautosaka, parengė Diana Zubrickienė) ir Danielė Šuopytė (dainuojamoji tautosaka, parengė Audronė Adomaitienė). Taip pat ir vyresni – Goda Endriukaitytė (pasakojamoji tautosaka) iš Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro (parengė Rima Vasaitienė), Kotryna Margarita Kukytė (dainuojamoji tautosaka) ir Fausta Žukauskaitė  (pasakojamoji tautosaka) iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos (abi parengė Rasa Kurienė).

Sėkmė jėgas išbandyti kitame etape nusišypsojo gausiam būriui Griškabūdžio kultūros centro folkloro grupės „Užnovietis“ dalyvių: Jokūbui Čiauškai (pasakojamoji tautosaka, parengė Nijolė Černevičienė), Ūlos Lukavičiūtės ir Deivido Slavicko duetui (instrumentinė muzika, parengė Deividas Slavickas), Ū. Lukavičiūtės ir Barboros Gurevičiūtės duetui (instrumentinė muzika ir dainuojamoji tautosaka, parengė Raimonda Černevičiūtė) bei Smiltės ir Rugilės Merčaityčių duetui (instrumentinė muzika, parengė N. Černevičienė).

Tarp vyriausių moksleivių rajono garbę ginti regioniniame rate patikėta Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleiviui Tautvydui Bendžiui (pasakojamoji tautosaka, parengė Jolita Zokienė).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.