Per vieną savaitgalį „Mozaika“ pelnė net du apdovanojimus

Sintautų kultūros centro moterų vokaliniam ansambliui „Mozaika“ (vadovas Deividas Kerevičius) paskutinis balandžio savaitgalis buvo ypač įtemptas. Kolektyvas dalyvavo  net dviejuose respublikiniuose konkursuose.
 
Balandžio 27 dieną Sintautų dainininkės rungėsi Guostagalio kultūros namuose, Pakruojo rajone,  12 - ąjame vokalinių ansamblių festivalyje - konkurse „Kur aukštas klevas“.  Pasirodymus vertino  kompetentinga komisija: Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokyklos mokytojas - komisijos pirmininkas Sigitas Vaičiulionis bei Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokyklos mokytoja Beata Smiltinikienė, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Birutė Vanagienė, Pakruojo J. Pakalnio muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Ingrida Tuomienė, Rozalimo vidurinės mokyklos mokytoja ekspertė Jūratė Skorupskienė. Jie skyrė Sintautų kultūros centro moterų vokaliniam ansambliui „Mozaika“ „Geriausio kolektyvo“ nominaciją.

Balandžio 28 dieną Taujėnų dvare, Ukmergės rajone, vyko respublikinė kamerinių ir vokalinių ansamblių šventė – konkursas „Šventosios gaida“, gyvuojantis nuo 1999 metų. Šventėje - konkurse dalyvavo 18 kolektyvų  iš Anykščių, Utenos, Ukmergės, Pasvalio, Rokiškio, Šakių, Širvintų, Šiaulių, Kauno rajonų, Varėnos, Marijampolės, Neringos, Klaipėdos ir Ignalinos. Šventė rengiama norint suaktyvinti vokalinių ansamblių veiklą, propaguoti lietuvių bei užsienio kompozitorių vokalinę kūrybą, ugdyti kolektyvų meistriškumą, skatinti dainininkų mėgėjų aktyvumą.

Vertinimo komisija, kurios sudėtyje buvo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius Viktoras Masevičius bei minėtos akademijos Choro dirigavimo katedros vedėjas docentas Dainius Puišys, Sintautų kultūros centro moterų vokaliniam ansambliui „Mozaika“ skyrė apdovanojimą už geriausiai atliktą lietuvių liaudies dainą.

Pasak Sintautų kultūros centro direktorės Laimos Girdauskienės, tai jau trečiasis  konkursas, kuriame „Mozaika“ dalyvavo šiais metais. Sausio 11-12 dienomis ji  dalyvavo X tarptautiniame  chorų konkurse Daugpilyje „Sidabro varpai“, kuriame iškovojo antrojo laipsnio diplomą.  Belieka tik pasidžiaugti gražiais kolektyvo vadovų ir ansamblio moterų darbais, garsinant Šakių rajoną Lietuvoje ir užsienyje.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.