Jaunųjų dailininkų pleneras – kaimyniniame Jurbarko krašte

pleneras menoŠakių meno mokyklos Dailės skyriaus moksleiviai kartu su kolegomis iš Jurbarko meno mokyklos neseniai keliavo į Mažąją Lietuvą. Ant Šventosios upelio kranto esančioje senoje sodyboje vaikai ir jaunimas tapė rudens peizažus, senus trobesius, įvairius senus rakandus.
 
Nuotr. Šakių jaunieji menininkai vaizdingose Smalininkų apylinkėse su įkvėpimu ėmėsi kūrybinės veiklos.
 
Dailininkės Lidijos Meškaitytės sodyba traukte traukia menininkus. „Čia tvyro ypatinga aura, nepaprastas gamtos grožis kiekvieną čia atvykusį įkvepia kūrybai. Mūsų krašte ši dailininkė mažai žinoma, tad apie jos gyvenimą ir kūrybą šakiečiams jauniesiems menininkams pasakojo Smalininkų mokyklos muziejaus darbuotoja. Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro direktorius A. Griškus pristatė Smalininkų kraštą“,- pasakojo šakiečių moksleivių plenero vadovė, dailininkė Lolita Rūgytė. Mokiniai vaikščiojo po miestelį, aplankė senovinės technikos muziejų, skulptūrų parką. Pleneras buvo skirtas jurbarkietės dailininkės Lidijos Meškaitytės atminimui.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.