Jaunųjų dailininkų pleneras – kaimyniniame Jurbarko krašte

pleneras menoŠakių meno mokyklos Dailės skyriaus moksleiviai kartu su kolegomis iš Jurbarko meno mokyklos neseniai keliavo į Mažąją Lietuvą. Ant Šventosios upelio kranto esančioje senoje sodyboje vaikai ir jaunimas tapė rudens peizažus, senus trobesius, įvairius senus rakandus.
 
Nuotr. Šakių jaunieji menininkai vaizdingose Smalininkų apylinkėse su įkvėpimu ėmėsi kūrybinės veiklos.
 
Dailininkės Lidijos Meškaitytės sodyba traukte traukia menininkus. „Čia tvyro ypatinga aura, nepaprastas gamtos grožis kiekvieną čia atvykusį įkvepia kūrybai. Mūsų krašte ši dailininkė mažai žinoma, tad apie jos gyvenimą ir kūrybą šakiečiams jauniesiems menininkams pasakojo Smalininkų mokyklos muziejaus darbuotoja. Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro direktorius A. Griškus pristatė Smalininkų kraštą“,- pasakojo šakiečių moksleivių plenero vadovė, dailininkė Lolita Rūgytė. Mokiniai vaikščiojo po miestelį, aplankė senovinės technikos muziejų, skulptūrų parką. Pleneras buvo skirtas jurbarkietės dailininkės Lidijos Meškaitytės atminimui.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.