Atnaujins autobusų stoteles

stotele atnaujinsŠakių rajono savivaldybė iki rugpjūčio 12 d. laukė rajono įstaigų, įmonių ir organizacijų pasiūlymų dėl dviejų autobusų laukimo aikštelių-paviljonų įrengimo Šakių mieste.

Nuotr. Aikštelės-paviljonai bus įrengti Šaulių gatvėje prie policijos komisariato bei V. Kudirkos gatvėje prie miesto poliklinikos.

Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis informavo, kad buvo sulaukta dviejų pasiūlymų. Kurie verslininkai kreipėsi, vedėjas nesakė. Autobusų laukimo aikštelės-paviljonai bus įrengti V. Kudirkos gatvėje prie miesto poliklinikos ir Šaulių gatvėje prie policijos komisariato.
 
Viena iš verslininkų sąlygų – paviljonus puoš verslininkų reklama. Kiek jiems kainuos paviljonai, neatskleidžiama. Savivaldybė juos pastatys ir prižiūrės. Manoma, kad paviljonai mieste galėtų būti pastatyti ir autobusų stotelės atnaujintos iki rugsėjo pabaigos.

„Reikia gerbti keleivius, kuriems sustojime reikia autobuso laukti ir lyjant ar esant blogoms oro sąlygoms. Dabar ši problema bus išspręsta“, – mintimis dalijosi K. Kuncaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.