Skurstantiems aukojo dosniau

maisto bankas vezimelis
Nuotr. Šakiečiai paaukojo 1815 vienetų ilgai negendančių maisto produktų už 1699 eurus.


Praėjusį savaitgalį Šakiuose vyko rudeninė „Maisto banko“ akcija, kurios metu paaukota 1815 vienetų ilgai negendančių maisto produktų už 1699 eurus.
 
Akcija vyko trijuose prekybos centruose: „Iki“, mažojoje „Maximoje“ ir „Aibėje“. Joje dalyvavo keturios rajono organizacijos: Šakių vaikų globos namai, Šakių socialinių paslaugų centras, Šakių Vaišnavų kultūros centras ir VšĮ „Gelbėkit vaikus“. Produktus rinko 46 savanoriai.

Geriausiai sekėsi „Aibėje“. Čia 271 aukotojas paaukojo 771 vienetą ilgai negendančių produktų, „Maximoje“ 348 aukotojai paaukojo 763 produktus, o „Iki“ 133 aukotojas nepasiturintiems nupirko 281 produktą. Daugiausiai buvo aukojami makaronai, kruopos, miltai, aliejus, cukrus, konservai.

Lyginant su pavasarine „Maisto banko“ akcija, šįkart šakiečiai aukojo dosniau – 1815 vienetų ilgai negendančių maisto produktų už 1699 eurus. Pavasarį žmonės paaukojo 971 vienetą produktų už maždaug 906 eurus. 2015 m. buvo paaukota 2342 vienetai už daugiau nei 2 tūkst. eurų.

Akcija vyko 73 šalies miestuose. Organizatorių pateiktais preliminariais duomenimis, Lietuvoje suaukota įvairių maisto produktų už maždaug 370 tūkstančių eurų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.