Patikrinta, kaip šakiečiai tvarko buitines nuotekas

Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) Šakių rajono agentūros pareigūnai kartu su UAB „Šakių vandenys“ atstovu praėjusią savaitę patikrino buities nuotekų tvarkymą Šakių miesto Žaliojoje, Griškabūdžio, Striūpų, Ryto, Ąžuolyno, Kauno, Lembūdžių, Parko, Gulbinų, Vytauto, Šaulių ir Draugystės gatvėse.

Reido metu patikrinta 32 gyvenamųjų namų nuotekų tvarkymas. Kaip informuoja Šakių rajono agentūros pareigūnai, dviejų privačių namų savininkai yra patys pasistatę individualius nuotekų valymo įrenginius. Jiems priekaištų gamtosaugininkai neturėjo. Net dvylikos namų šeimininkai buvo prisijungę prie centralizuotų Šakių miesto kanalizacijos tinklų, tačiau apie tai neinformavę ir nesudarę jokių sutarčių su UAB „Šakių vandenys“. Nustatyta, kad dešimt gyvenamųjų namų šiuo metu yra negyvenami, o aštuonių namų gyventojai apskritai nebuvo prisijungę prie centralizuotų tinklų.
 
Patikrinimo metu nustatyti du aplinkos teršimo atvejai, dviem asmenims paskirtos administracinės baudos. Reido metu pareigūnai gyventojams suteikė informaciją apie buities nuotekų tvarkymą reglamentuojančius normatyvinius dokumentus ir gresiančią atsakomybę, paragindami miesto gyventojus kuo greičiau prisijungti prie centralizuotų miesto kanalizacijos tinklų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.