Miesto strategija – finansuojamųjų sąraše

Neseniai vykusiame visuotiniame Šakių miesto VVG susirinkime aptartas 2023–2029 m. vietos plėtros strategijos. D. Pavalkio nuotr.

Šakių miesto vietos veiklos grupė (VVG) dalijasi džiugia žinia – Šakių miesto vietos plėtros strategija įtraukta į finansuojamų strategijų sąrašą.

Pagal ministerijos planus, artimiausiu metu bus paskelbtas kvietimas teikti administravimo paraiškas. Tad tikimasi, kad 2024 m. pabaigoje Šakių miesto VVG jau galės paskelbti pirmąjį kvietimą pareiškėjams teikti projektų įgyvendinimo planus.

Neseniai vykusiame visuotiniame Šakių miesto VVG susirinkime aptartas 2023–2029 m. vietos plėtros strategijos, kurios tikslas skatinti socialinę atskirtį patiriančių Šakių miesto gyventojų integraciją ir ekonominį aktyvumą, patvirtinimas ir jos įgyvendinimo administratoriaus skyrimas.

Posėdyje dalyvavęs savivaldybės meras Raimondas Januševičius pirmiausiai administravimą pasiūlė nevyriausybiniam sektoriui. Kadangi šie atsisakė, nes neturi nei patirties, nei reikalingų žmonių, vienbalsiai nuspręsta šį darbą pavesti Šakių turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojams, vadovaujamiems Daivos Palukaitienės.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.