Žvirgždaitiškių iniciatyva – tarp 16 laimėjusių


„Maxima“ jau dešimtą kartą surengė konkursą „Mes – bendruomenė“ ir kvietė Lietuvos bendruomenes teikti idėjas prasmingam vaikų laisvalaikiui po pamokų. Prie bendruomenių projektų įgyvendinimo „Maxima“ prisidės skirdama 130 tūkst. eurų finansinę paramą. Tarp laimėjusių iniciatyvų – ir sporto erdvės sukūrimas Žvirgždaičiuose.

Skelbiama, kad šiais metais apie 200 bendruomenių siūlė savo idėjas, o už finalinius projektus buvo kviečiama balsuoti ir internete. Čia gana aktyviai įsitraukė ir kraštiečiai, raginę palaikyti žvirgždaitiškių iniciatyvą ir balsuoti. Panašu, kad pastangos nenuėjo veltui, mat pagal internetinį balsavimą jų projektas buvo antras ir galiausiai pateko tarp 16 laimingųjų, kuriems ir bus paskirstyta parama.

Žvirgždaištiškiai siekė, kad nuo rajono centro nutolusiame Žvirgždaičių krašte būtų sukurta laisvalaikio ir sporto erdvė – įrengta sporto aikštelės danga, pastatytos dvi krepšinio lentos su lankais ir tinkleliais.

Žvirgždaičių seniūnė Giedrė Snudaitienė dėkojo visiems kraštiečiams už įsitraukimą ir žadėjo, kad apie projekto eigą informuos socialiniame tinkle.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.