Savivaldybę ir vėl pasiekė garbės piliečio labdara

Günter Toepfer (antras iš kairės) surinktą labdarą iš Vokietijos pargabeno Šakių rajono savivaldybės vairuotojai Vidmantas Gylys (kairėje) ir Valdas Grybas (antras iš dešinės). Dalis labdaros liko čia, Šakiuose, o didesnioji iškeliavo Ukrainon. B. Wahner nuotr.

Dar gegužės pabaigoje Šakių rajono savivaldybės vairuotojai Vidmantas Gylys ir Valdas Grybas keliavo Vokietijon ir parsivežė pilną autobusą labdaros – priemonių turintiesiems judėjimo negalią, higienos reikmenų ir t.t.

Kaip žinia, tai toli gražu ne pirmas kartas, kai rajoną pasiekia geradario Günter Toepfer parūpintos dovanos. Tiesa, kaip savaitraščiui Berliner Woche komentuoja pats G. Toepfer, šioji siunta – pati didžiausia. Nemažai priemonių paaukojo vietiniai senelių namai, muiliukus dovanojo Šv. Mauricijaus katalikiškos pradinės mokyklos auklėtiniai. Dalis sėkmingai pargabentos siuntos liko Šakiuose, o kita dalis – keliaus į Ukrainą.

Priminsime, jog dėl nuolatinės labdaringos veiklos Šakių rajono garbės piliečio vardas G. Toepfer buvo suteiktas 2007 m. Anksčiau labdarą Lietuvon vyras transportuodavo pats, tačiau sulaukęs garbaus amžiaus, perkopęs 80 metus, šią misiją perleido kitiems.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.