Ieškojo jaunimo problemų sprendimo galimybių

jurgutieneBalandžio 20 dieną Šakių rajono savivaldybės posėdžių salėje prasidėjo diskusija „Jaunimo problemų sprendimo planų rengimas“. Tai vienas iš Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendinamo projekto „Integruota jaunimo politikos plėtra“, finansuojamo Europos socialinio fondo ir valstybės biudžeto lėšomis, renginių.

Diskusijų metu buvo gvildenamos problemos ir aptariami klausimai, su kuriais dažniausiai susiduria Šakių rajono savivaldybės jaunimas: nedarbas, teisės pažeidimų toleravimas bei verslumo, iniciatyvumo, bendradarbiavimo, jaunimo motyvacijos stoka ir kt. Aptartos jų priežastys, pasekmės ir galimi sprendimo būdai.

Projekto metu bus sudarytas jaunimo problemų sprendimo Šakių rajono savivaldybėje planas ir priemonių planas ne vieneriems metams. Parengti planai bus siūlomas tvirtinti Šakių rajono savivaldybės tarybai.

Pasak savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Danutės Jurgutienės, rajono jaunimo problemos bus gvildentos dar dviejuose susiėjimuose, o visų diskusijų reziumė bus pateikta gegužės 8 dieną.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.