Gražiausia sodo akimirka užfiksuota Degutinėje

husqvarnaBirželio 20 dieną Degutinės kaimo gyventojai Laimai Laurinaitienei buvo įteiktas Husqvarna konkurso „Gražiausios sodo akimirkos“ pagrindinis prizas – robotas vejapjovė Automower. Moteris prisipažino, kad nors ir dažnai dalyvauja panašiuose konkursuose, tačiau tokį vertingą prizą pavyko laimėti pirmą kartą.

Nuotr. L.Laurinaitienei iš Degutinės kaimo robotą vejapjovę įteikė UAB „Valtralita“ serviso vadovas Remigijus Juodaitis.

Daug metų savo namus ir tame pačiame kaime turimo vienkiemio aplinką vis gražinanti L.Laurinaitienė tikino, kad idėjų savo sodui semiasi iš BTV laidos „Svajonių sodas“. „Laimėti tikrai nesitikėjau. Marti fotografavo, o aš persiunčiau konkursui porą nuotraukų nurodytu interneto adresu. Didelis netikėtumas buvo žinia, kad nuotrauka, kurioje senelis anūkes karučiu veža per sodą, laimėjo pirmąją vietą, - džiaugėsi L.Laurinaitienė. - Nors ankstesniuose konkursuose teko laimėti keletą smulkmenų, tačiau 5,5 tūkst. litų kainuojantį Husqvarna prizą – pirmą kartą. Po tokio laimėjimo, dalyvausiu visuose konkursuose, kuriuos tik aptiksiu.“
 
Robotą vejapjovę Automower laimėtojai įteikė UAB „Valtralita“ serviso vadovas Remigijus Juodaitis, o UAB „Husqvarna Lietuva“ marketingo vadovas Baltijos šalims Tadas Gudauskas išsamiai paaiškino įrenginio veikimo principą, kuris sukurtas tam, kad veja atrodytų nepriekaištingai, o savininkui nereikėtų nieko daryti.  Husqvarna jau ne pirmus metus organizuoja tokius konkursus. Šiemet jam buvo atsiųsta daugiau nei 400 nuotraukų. Vienuolikai iš jų skirti mažesni prizai, o L.Laurinaitienės atsiųsta nuotrauka kompetentingos BTV ir Husqvarna komisijos nuomone buvo verta pagrindinio prizo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.