Tvarkys Šakių miesto Kęstučio gatvės šaligatvius

gatvePagaliau šaligatvių tvarkymo eilė atėjo ir Šakių miesto Kęstučio gatvei. Šakių rajono savivaldybės taryba pritarė sprendimui anksčiau numatytas kitų dviejų miesto gatvių šaligatvių tvarkymui skirtas lėšas paskirti Kęstučio gatvės šaligatvių tvarkymui.   

Nuotr. Netrukus bus pradėti tvarkyti Kęstučio gatvės šaligatviai, kurie, reikia pripažinti, seniai ne pačios geriausios būklės.   

Akivaizdu, jog Šakių mieste netrūksta šaligatvių, kur būtinas remontas. Pagal patvirtintą Šakių rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių priežiūros ir plėtros 2012-2014 metų programą buvo numatyta išasfaltuoti Liepų gatvę ir asfalto dangą atnaujinti įrengiant pėsčiųjų taką Gimnazijos gatvėje, Šakių mieste. Atsižvelgiant į susidariusią situaciją, numatyta, jog Liepų ir Gimnazijos gatvių atstatymo darbų netikslinga vykdyti, nes pagal UAB „Šakių vandenys“ pateiktą informaciją minėtose gatvėse gyventojai nėra prisijungę prie naujai įrengtų nuotekų tinklų. Todėl nuspręsta šaligatvių tvarkymo darbus pradėti Kęstučio gatvėje. Kaip žinia, šios gatvės šaligatviai jau seniai yra ne pačios geriausios būklės. Pasak savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjo Kęstučio Kuncaičio, ši gatvė priklauso VĮ „Marijampolės regiono keliams“, todėl buvo tikimasi, kad jos šaligatvius ši įmonė ir sutvarkys. Tačiau šaligatviais teks pasirūpinti savivaldybei. Numatyta Liepų ir Gimnazijos gatvių atnaujinimo darbų lėšas - 265,2 tūkst. litų skirti pėsčiųjų takų Kęstučio gatvėje atstatymo darbams. Pasak savivaldybės K. Kuncaičio, viešąjį konkursą šaligatvių tvarkymo darbams atlikti laimėjo UAB „Parama“, ji planuoja samdyti subrangovą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.