Labdara

Birželio 14-ąją Šakių LIONS klubas gavo labdaros siuntą iš Norvegijos. Ši labdara buvo skiriama sunkiai ir vargingai gyvenančioms šeimoms.

Norvegijos LIONS klubo nariai dovanojo šeimoms dviračius, skalbimo mašinas, indaplovę, rūbus, avalynę, žaislus, patalynės komplektus, indus. Norvegai balandžio 28 d. buvo atvykę į Lietuvą, aplankė vargingai gyvenančias šeimas, nuvežė joms maisto ir skalbimo miltelių. Iš šeimų sulaukė labai daug prašymų dėl šaldytuvų, šaldiklių, baldų ir rūbų trūkumo. Jų prašymai buvo patenkinti gavus šią didelę siuntą. Ši labdara buvo padalinta 14 seniūnijų.

,,Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.