Parama – nukentėjusiems nuo gaisrų bei stichinių nelaimių

Rajono savivaldybė parėmė nukentėjusius nuo gaisrų bei stichinių nelaimių. Toks sprendimas priimamas atsižvelgiant į Paramos teikimo komisijos rekomendacijas, pateiktas apsvarsčius gautus prašymus.

Lukšių seniūnijoje, Matijošiškės kaime, gyvenančiam Arūnui Gudaičiui skirta 2 tūkst. litų vienkartinė parama. Dėl neatsargaus rūkymo sukelto gaisro metu nudegė namo stogas, medinė perdanga, išdegė pirmojo aukšto kambariai. Sudegė namo viduje buvęs benzininis pjūklas, šaldytuvas, šaldiklis, televizorius, muzikinis centras, skalbimo mašina, dujinė viryklė, lova, spinta ir kiti namų apyvokos daiktai. Turtas ir pastatai buvo nedrausti.

Kriūkiečiui Juozui Masteikai teks 1 tūkst. litų parama. Vyriškiui priklausančiame gyvenamajame name gaisras kilo gegužės 12 dieną. Gaisro metu sudegė elektrinė siuvimo mašina, spinta, rašomasis stalas, užuolaidos, aprūko trijų kambarių sienos ir lubos, sugadinti įvairūs buitiniai namų apyvokos daiktai, išdužo plastikinių durų stiklo paketas, pirmajame aukšte vandeniu sulieti du kambariai. Gaisrą sukėlė žaibo iškrova, sugadinusi elektros instaliaciją. Pastatas draustas.
 
Albinai Augaitienei, gyvenančiai Sudargo seniūnijoje, Burgaičių kaime, dėl apdegusio gyvenamojo namo skirta 2 tūkst. litų vienkartinė parama. Gaisro metu nudegė mūrinio namo stogas, dviejų kambarių medinės perdangos, išdegė šių kambarių ir priestato vidus, sudegė patalpose buvę baldai, drabužiai, buitinė technika ir namų apyvokos daiktai. Gesinant gaisrą sulieta dalis gyvenamųjų patalpų, jose buvęs turtas. A. Augaitienė yra pensininkė, našlė. Po gaisro ji glaudžiasi pas savo dukrą Gelgaudiškyje, o du bedarbiai ir išgėrinėjantys sūnūs neturi kur gyventi, todėl gyvena apdegusio namo viduje. Dėl šio gaisro Policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gegužės 11 dieną praūžusi vėtra nuplėšė aštuonių butų gyvenamojo namo, esančio Šakių seniūnijoje, Kuodžių kaime, stogą, sugadino šiferio dangą, išardė parapetus, kaminus. Į gyvenamuosius butus skverbiasi drėgmė, lyjant laša vanduo. Gyventojams Bronei Bezoraitienei, Rolandui Baltrušaičiui, Vytautui Dubickui, Henrikui Giliui, Rasai Murauskaitei, Sabinai Polovnikovai, Juozui Stepučiui, Edvardui Švedui skirtos vienkartinės pašalpos po 500 litų stichinės nelaimės nuostoliams iš dalies padengti. Faktiškai visi gyventojai negauna jokių pajamų ir gyvena kas iš socialinių pašalpų, kas iš pensijos ar bedarbio pašalpos, ar išvis neturi jokių pajamų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.