Pribloškė piktadarių poelgis

tujosĮsibėgėjus vasarai, kai sodybas puošia vieni po kitų pražystantys augalai, taip ir norisi džiaugtis kiekviena diena. Tačiau paprastos kasdienybės džiaugsmą, pasirodo, gali užtemdyti piktdžiugiškas nežinomų piktadarių poelgis.    

Griškabūdyje, Rasos gatvėje, gyvenanti Preikšų šeima birželio pabaigoje patyrė šoką, kai savo sodyboje pamatė didžiąją dalį benykstančių augalų. Beje, jų sodyba kasmet vasaromis skendi gražiausių augalų žieduose. Tik jų grožį sunaikino, kaip įtariama, piktadaris, nupurškęs augalus. Sodybos šeimininkas Jonas Preikša patikino, jog patys savo augalų niekada nepurškė jokia chemija, todėl tvirtina, jog tai padarė piktavaliai. „Dar niekada negirdėjau, kad Lietuvoje būtų toks įvykis. Širdį skauda ne dėl medelio ar krūmelio, o dėl žmonių niekšiškumo“, – teigė J. Preikša. Piktavalių nuniokotos sodybos šeimininkas patikino, jog patirtų nuostolių neskaičiavo. „Apie tai negalvojame. Žmona jau vieną kitą gėlytę atsodino nauja. Čia tik menkniekis – būna žmonėms ir baisiau. Žmonių yra visokių. Pasaulis iš viso kvailioja“,- teigė J. Preikša.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.