Neleido pasisakyti

bacevicius2Šakietis Antanas Vincas Bacevičius raštiškai kreipėsi į rajono tarybą su prašymu leisti posėdžio metu pasisakyti įvairiais klausimais. Taryba nusprendė tokios galimybės nesuteikti.

Nors prašymo pradžioje A. V. Bacevičius rašo, kad norėtų pasisakyti įvairiais klausimais, tačiau vėliau įvardijami, tie patys, jau ne kartą įvairių posėdžių metu išklausyti bei aptarti su UAB „Šakių šilumos tinklai“ susiję klausimai. Be to, kaip pastebėjo tarybos nariai, Etikos komisija nėra gavusi nė vieno aktyvaus šakiečio prašymo, o jis visuomet linkęs pasisakyti tarybos posėdžiuose. „Mūsų sprendimų ir paaiškinimų jis tiesiog nesupranta“, - teigė vicemerė Rima Rauktienė. Ne vienas tarybos narys ragino nemanipuliuoti demokratijos sąvoka ir neiškelti savų interesų aukščiau kitų, dažnai net nevengiant nepagrįstų įžeidinėjimų rajono valdžios atstovams. Ne vieną kartą A. V. Bacevičiaus skundai yra gvildenti teismuose ir rajono taryba net nekompetentinga atsakyti į jo keliamus klausimus. Praėjusį ketvirtadienį vykusiame posėdyje 11 tarybos narių pasisakė, kad nenori klausyti šakiečio kalbos, penki šiuo klausimu susilaikė. Aktyviam savo teisių gynėjui tribūna nesuteikiama jau ne pirmą kartą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.