Patvirtintos rajono statinių priežiūros taisyklės

Paskutiniajame rajono tarybos posėdyje vienbalsiai buvo priimtos Šakių rajono savivaldybės miestų ir gyvenamųjų namų vietovių statinių tinkamumo priežiūros taisyklės. Manoma, kad visiems fiziniams ir juridiniams asmenims privalomos taisyklės padės tinkamai rūpintis statinių priežiūra.

Nuo šiol visų rajone esančių statinių savininkai turės laikytis vienbalsiai tarybos narių priimtų naujųjų Rajono savivaldybės miestų ir gyvenamųjų vietovių statinių tinkamos priežiūros taisyklių. Jose nurodoma, kad visi statinių savininkai privalo tinkamai rūpintis jų priežiūra. Esant avarinei pastato būklei, būtina pasirūpinti žmonių saugumu ir daugeliu kitų klausimų. Skelbiama, jog asmenys, pažeidę šių taisyklių reikalavimus, atsako įstatymų numatyta tvarka.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.