Džiugino dovanėlėmis ir dėmesiu

Tradiciškai prieš šventes vienišus senelius lankė Šakių žmonių su negalia sąjunga, o po globos įstaigas važinėjo vicemerė Rima Rauktienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė.

Žmonių su negalia sąjunga informavo, kad nešini šventinėmis dovanėlėmis jie lankė sunkiai gyvenančius sąjungos narius, vienišus žmones, senelius. Į krepšelius buvo sudėti ne tik „Maisto banko“ akcijos metu suaukoti produktai, bet juos praturtino ir rėmėjų - UAB „Gulbelė“, UAB „Lukšių  pieninė“, Šakių  policijos  komisariato, Šakių „Caritas“ produktai bei parama. Iš viso sąjunga išdalijo 65 šventinius krepšelius. „Tiesiog prisidėjome prie kalėdinės gerumo akcijos“, - tikino sąjungos atstovai.

Tradiciškai panašias gerumo akcijas vykdo ir savivaldybės administracija. Šiais metais R. Rauktienė ir L. Pocevičiūtė su dovanėlėmis važinėjo po rajono globos įstaigas. Jos aplankė Šakių, Kukarskės, Kudirkos Naumiesčio senelių globos namus, Vaikų globos namus bei Dienos užimtumo centrus Šakiuose ir Gelgaudiškyje. Aplankytieji džiaugėsi švenčių proga sulaukę valdžios dėmesio.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.