Biudžetas dar neaiškus

Biudžeto ir turto skyriaus duomenimis, kol kas nežinia, kaip bus šiais metais surinktas biudžetas, kiek bus skolų. Kitais metais skolų aptarnavimui reikės skirti nemažai lėšų, kadangi imtos paskolos investicinių projektų įgyvendinimui.
 
Kadangi žemės, žemės nuomos mokėjimo terminai buvo nukelti iki lapkričio 15 dienos, situacija su šių metų biudžetu yra vis dar gan neapibrėžta. Be to, mokesčių niekada nesumoka visi, kai kurių juridinių asmenų skolos siekia ir dešimtis tūkstančių litų. Pasibaigus mokėjimo terminui, žemės ūkio specialistai seniūnijose visus metus bando išsiieškoti skolas. Iki kito mokėjimo kartais jų surenkama apie 100 tūkst. litų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.