Jiu Jitsu čempionate – ir šakiečių pergalės

cempionato prizininkai garliavoje
Sporto klubo Audra“ sportininkai ne tik pasipuošė medaliais, bet ir iškovojo antrąją vietą komandinėje įskaitoje. „Audros“ nuotr.

Lapkričio 4 d. Garliavoje vyko atviras Lietuvos Jiu Jitsu (Newaza Gi ir NoGi) čempionatas, kuriame dalyvavo per 160 sportininkų iš Latvijos, Estijos, Ukrainos, Lenkijos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Lietuvos.
 
Šakių sporto klubui „Audra“ atstovavo 10 sportininkų, kurie dalyvavo Gi ir NoGi disciplinose. Gi (su kimono) disciplinoje pirmąją vietą iškovojo Emilis Šimoliūnas. Antrųjų vietų nugalėtojais tapo Paulina Smirnovaitė, Nedas Šilkauskas, Jokūbas Smirnovas, Nojus Leveckis, Mantas Bagdonas. Trečiosios vietos atiteko Joriui Grybui, Evaldui Patašiui, Dovydui Buikui. NoGi (be kimono) disciplinoje pirmųjų vietų nugalėtojais tapo P. Smirnovaitė, J. Smirnovas, J. Grybas. Antrąsias vietas iškovojo N. Šilkauskas, E. Šimoliūnas, D. Buikus, M. Bagdonas, trečiųjų vietų laimėtojais tapo N. Leveckis, Mantas Užupis, E. Patašius.

Suskaičiavus visus taškus sporto klubas „Audra“ iškovojo antrąją vietą komandinėje įskaitoje ir į Šakius parsivežė sidabro taurę.

Sportininkus varžyboms paruošė klubo treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Jau lapkričio 11 d. Šakių rajono atviras mokinių dziudo čempionatas Šakių rajono mero taurei laimėti vyks Šakiuose.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.