Sezoną užbaigė Jonavoje

Šakių sporto klubas „Fortūna“ varžybinį sezoną užbaigė Jonavoje. Klubo sportininkai praėjusį savaitgalį jėgas išbandė Lietuvos štangos spaudimo čempionate.

Giedrė Vidžiūnienė tapo dukart Lietuvos vicečempione „Open“ ir veteranų M2 amžiaus grupėse, tarp veteranų ji užėmė antrą vietą absoliučioje įskaitoje.
 
Viltė Bakšinskaitė savo svorio kategorijoje jaunių amžiaus grupėje užėmė trečią vietą. Tokią pat vietą užėmė ir klubo sportininkė Oksana Rimkienė tik veteranų M1 amžiaus grupėje. Vidmantas Baublys svorio kategorijoje veteranų M2 amžiaus grupėje liko antras, o Lukas Plaušinaitis jaunimo amžiaus grupėje tapo Lietuvos vicečempionu.

Komandos merginos ir moterys taip pat iškovojo tris komandines taures – jaunių, „Open“ (atviroje) ir veteranų amžiaus grupėse.

Dviem komandos nariams Evelinai Maksvytytei ir Kerniui Martinaičiui, besivaržiusiems jaunių amžiaus grupėje, buvo debiutas tokio lygio varžybose, jiems iki medalių sėkmės šiek tiek pritrūko.

Sportininkams pasiruošti padėjo treneris Rimantas Simokaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.