Šakiuose pagerbti broliai Lavrinovičiai

lavrinoviciai
Greta kraštiečių Modesto Paulausko, Dainiaus Adomaičio ir Gvidono Markevičiaus praėjusį penktadienį į Jaunimo kūrybos ir sporto centro palubes buvo iškelti ir brolių Kšištofo ir Darjušo Lavrinovičių marškinėliai. (G. Bernotienės nuotr.)


Tęsiant tradicijas, praėjusį penktadienį Šakiuose finišavo Modesto Paulausko turnyras, kuriame pagerbti ir karjerą būtent Šakių komandoje baigę broliai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai.
 
„Vytis-VDU“ finale 88:97 (25:17, 23:25, 23:28, 17:27) turėjo pripažinti Vilkaviškio „Perlo“ krepšininkų pranašumą. Komandos gretose rezultatyviausias buvo Kajus Leliukas, surinkęs 17 taškų, Augustinas Mikštas pridėjo 16, Šarūnas Vingelis ir Eimantas Žilius – po 10. Aikštelėje rungtynių pradžioje pasirodė ir broliai K. ir D. Lavrinovičiai. Jie dvejus paskutinius metus žaidė būtent „Vyčio-VDU“ ekipoje. Tad renginio pradžioje jkrepšininkai buvo pagerbti į Jaunimo kūrybos ir sporto centro palubes iškeliant jų marškinėlius.

Anksčiau Šakiuose taip pagerbti buvo šakiškiai M. Paulauskas, Dainius Adomaitis ir Gvidonas Markevičius.

Kaip vėliau „Draugui“ kalbėjo D. Lavrinovičius, jie kartais net sudvejoja, ar tikrai tiek nusipelnė.

„Labai malonu, bet retkarčiais galvojam, kad gal tiek ir neprisidėjome, kad mus taip garbingai išlydėtų. Esame dėkingi, kad mes čia galėjome pabaigti savo karjerą ir tie dveji metai ne šiaip sau buvo praleisti, o su ambicijomis“, – teigė D. Lavrinovičius.

Anot brolių, ypač malonu buvo žaisti iki karantino, kada rinkdavosi pilnos salės ir ne tik palaikydavo, bet pralošus ir kartesnį žodį pasakydavo.

„Bet šiaip šakiečiai labai šilti, svetingi žmonės“, – komplimentų ir mūsų kraštui, ir komandai negailėjo broliai ir pozityviai vertino dabartinę „Vytis-VDU“ sudėtį, sakydami, kad tai išties jauna ir talentinga komanda su puikiu treneriu Eriku Kučiausku priešaky.

„Visi šansai papulti į ketvertuką“, – prognozavo D. ir K. Lavrinovičiai.

Beje, prieš rungtynes Šakiuose jie lankėsi ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje, Sintautų mokykloje bei Jaunimo kūrybos ir sporto centre, kur bendravo su moksleiviais.

Renginyje dalyvavęs meras Raimondas Januševičius dėkojo ne tik karjerą Šakiuose baigusiems broliams, bet ir krašto ambasadoriui, krepšinio puoselėtojui Rolandui Skaisgiriui, kuriam įteikė savivaldybės padėką.

„Vytis“ Šakiuose buvo, yra ir bus“, – sakė meras.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.