Džiaugiasi rezultatais

Kraštietis Gintaras Dereškevičius džiaugiasi sėkmingai užbaigęs sezoną ir dalijasi įspūdžiais po aštuntojo „Navas racing club“ etapo.
 
„Pirmos lenktynės šiais metais, kai technika nepavedinėjo“, – džiaugėsi G. Dereškevičius galingiausioje „Supersport 600 cc“ klasėje užėmęs pirmą vietą.

Jis dalijosi įspūdžiais, kad puikiai sekėsi ir kvalifikaciniai važiavimai, po kurių užsitikrino antrąją startinę poziciją.

„Startas pavyko. Pirmi trys ar keturi ratai važiavau nuosekliai antras. Po to apsilenkiau kolegą iš kitos klasės. Ir iki pat finišo laikiausi pirmas, nesistengiau labai atsiplėšti. Nesinorėjo sezono užsidaryti kažkur padangų ryšuly ar atitvaruos“, – įspūdžiais dalijosi motociklininkas ir džiaugėsi pasiektais rezultatais.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.