Sezoną pradėjo pralaimėjimais

Praėjusį ketvirtadienį Šakių „Vytis-VDU” sužaidė pirmąsias Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynes, tačiau startas nebuvo sėkmingas.  
 
Namų arenoje po dramatiškos kovos „Vytis-VDU“ 79:82 (22:17, 24:21, 21:19, 12:25) turėjo pripažinti Palangos „Olimpo” krepšininkų pranašumą.

Šakių komandos gretose rezultatyviausias buvo 20 taškų surinkęs Titas Januševičius, Augustinas Mikštas pridėjo 18, Gabrielius Čelka – 11, Deividas Kumelis – 10 taškų.

Antrąsias reguliariojo sezono rungtynes komanda taip pat žaidė Šakiuose, tačiau po permainingos kovos 84:90 (25:22, 17:21, 24:22, 18:25) turėjo pripažinti „Kretingos” krepšininkų pranašumą.

Šakių komandos gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs D. Kumelis, Šarūnas Vingelis ir Eimantas Žilius pridėjo po 17, Nojus Lebskas – 13, Ričardas Butkus – 12 taškų.

Jau šiandien išvykoje „Vytis-VDU“ susitiks su „Telšiais“, o ketvirtadienį bandys įveikti „Jurbarkas-Karys“ ekipą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.