Europos judumo savaitę paminėjo orientacinėmis varžybomis

orientacines- organizatoriu
Pirmųjų orientacinių varžybų laimėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais bei prisiminimo dovanėlėmis ir nestokojo puikios nuotaikos. (Organizatoriuų nuotr.)


Europos judumo savaitę šakiečiai užbaigė diena be automobilio, o Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras su Šakių sporto klubu „Audra“ pakvietė visus, norinčius mesti sau, draugams ar artimiesiems iššūkį, dalyvauti azartiškose ir įtraukiančiose  miesto orientacinėse ėjimo varžybose.
 
Šakiuose tai pirmosios tokios orientacinės ėjimo varžybos, skirtos rajono gyventojams.

Šio žaidimo tikslas – surasti nurodytus 12 žymių objektų, esančių Šakių mieste, ir su savo komanda prie jų nusifotografuoti bei pirmiesiems sugrįžti į finišo vietą. Visi dalyviai gavo lapus su objektų nuotraukomis. Ėjimo maršrutas apie 5 km.

Jau po 51 min. sukaitę, bet labai laimingi su visais surastais objektais pasirodė pirmieji dalyviai, o paskutiniai finišą pasiekė po 1 val. ir 10 min.

Dalyviai buvo suskirstyti į keturias amžiaus grupes: iki 10 m., 11–18 m., suaugę ir šeimos.

Visi laimėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir prisiminimo dovanėlėmis, jiems padėkota už drąsą dalyvaujant varžybose.

Organizatoriai tikisi, kad ėjimo varžybos taps tradicija ir kitąmet pakvies daugiau dalyvių.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.