Nugalėtojais tapo ir mūsų krašto sportininkai

Vilniuje Plytinės kartodrome surengtas paskutinis – šeštasis – RB Lietuvos kartingo čempionato etapas, kuriame ant nugalėtojų pakylos lipo ir mūsų krašto sportininkai.

Kaip skelbiama pranešime spaudai, šiame etape taip pat varžėsi ir dalyviai iš Estijos bei Ukrainos. Iš viso prie starto linijos skirtingose klasėse stojo beveik 100 lenktynininkų. Kaip ir viso sezono metu, netrūko atkaklių lenktynių bei sportininkų emocijų.
 
„Retro Minsk“ klasėje nugalėjo kraštietis Kęstutis Jankauskas. „KZ2 Master“ klasėje antrą vietą užėmė Vytautas Adomaitis. Tiesa, susumavus visų šešių RB Lietuvos kartingo čempionato etapų rezultatus, sezono laureatu tapo pirmąją vietą užėmęs V. Adomaitis. Čempionate jėgas išbandė ir kraštietis Saulius Antanaitis.

„Draugo“ inf.


Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.