Iš čempionato – su medaliu

Lenkijoje vykusiame čempionate Sandra Kasparevičienė iškovojo ketvirtą vietą. Asmeninio archyvo nuotr.

Praėjusį savaitgalį Lenkijoje vykusiame fitneso ir kultūrizmo čempionate jėgas išbandė ir ketvirtą vietą pelnė Sandra Kasparevičienė.

Moteris medalį iškovojo Naujokių kategorijoje ir prasitaria, kad rezultato tikėjosi geresnio, tačiau varžovės, sako ji, buvo išties labai stiprios.

„Formą žymiai geresnę atsinešiau“, – džiaugiasi ji ir priduria, kad tai dar viena nauja patirtis.

Ji pasakoja, kad varžybos stipriai vėlavo – į sceną turėjo lipti apie 21 val., tai pasirodymus pradėjo tik apie pirmą valandą nakties, o po apdovanojimų nuo jos nulipo tik apie ketvirtą ryto.

Žinoma, tai vargina, bet tokia yra šio sporto nematoma pusė.

Kaip jau anksčiau yra minėjusi Sandra, ji šiuo metu, kaip ir aštuoniolikmetis sportininkas Pijus Rusakevičius, ruošiasi Pasaulio čempionatui Austrijoje, o kaip viskas susiklostys, parodys laikas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.