Klubas veiklos 25-etį paminėjo čempionatu

Čempionate klubui atstovavo, savo jėgas išbandė ir medaliais pasipuošė gausus būrys klubo sportininkų. „Audros“ nuotr.

Balandžio 13 d. Šakiuose vyko Šakių rajono atviras mokinių dziudo čempionatas, skirtas sporto klubo „Audra“ 25-erių metų sukakčiai paminėti. Čempionate dalyvavo daugiau nei 160 sportininkų ne tik iš Šakių, bet ir Vilkaviškio, Kauno bei Kauno rajono, Jurbarko, Alytaus, Elektrėnų, Tauragės, Kėdainių.

Šventinis renginys, kaip ir pridera, prasidėjo nuo sveikinimų, kuriuos skyrė Seimo narė Irena Haase, meras Raimondas Januševičius bei kiti. Linkėta ir toliau telkti sporto bendruomenę, dėkota už indėlį bei sportinio gyvenimo, sveikos gyvensenos skatinimą, pasiektus rezultatus.

Klubo steigėjas Kęstutis Smirnovas ir klubo prezidentė Gintarė Bubnytė-Smirnovienė padėkas už ilgalaikį bendradarbiavimą ir prisiminimo dovanėles įteikė šventės svečiams, treneriams, teisėjams. Čempionato atidarymo šventę papuošė Šakių rajono meno mokyklos šokių grupės „Alate“ šokėjos, vadovaujamos Aušros Butkauskaitės-Sederevičienės.

Davus pradžią varžyboms, į kovas kibo susirinkę sportininkai. Pirmąsias vietas, aukso medalius bei čempiono statulėles skirtingose svorio kategorijose iškovojo šie sporto klubo „Audra“ sportininkai: Rūta Kulikauskaitė, Gustas Zimnickas, Jokūbas Smirnovas, Nedas Šilkauskas, Joris Grybas, Airimas Ambruževičius, Evaldas Patašius, Mantas Bagdonas. Sidabro medaliais pasipuošė Paulina Smirnovaitė, Karina Kardauskaitė, Urtė Jasevičiūtė, Dominic Renin, Vilius Zaicas, Nojus Leveckis, Emilis Šimoliūnas, Laimutis Stonkus, Dovydas Buikus. Trečiąsias vietas iškovojo Aurėja Stukaitė, Gabrielė Stukaitė, Mantas Užupis, Danielius Onusaitis ir Aistis Kleiza.

Sportininkus čempionatui paruošė treneriai Tautvydas Antanaitis ir Kęstutis Smirnovas.

Klubas dėkoja UAB „Gulbelės“ direktoriui Arūnui Tarnauskui už šventinį tortą bei visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie čempionato ar jame dalyvavusiems, savus sportininkus palaikiusiems.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.