Šakių meno mokyklos pleneras Panemunės pilyje

meno plenereRugsėjo 23 d. Šakių meno mokyklos dailės skyriaus 5 ir 7 kl. moksleiviai dalyvavo vienos dienos plenere Panemunės pilyje.
 
Nuotr. Šakių meno mokyklos dailės skyriaus moksleiviai drauge su savo mokytojais plenere patyrė daug įspūdžių, o pilies istorija bei rudeniškos spalvos įkvėpė tolimesniems kūrybiniams darbams.
 
Jaunuosius dailininkus su mokytojais pakvietė Jurbarko meno mokyklos dailės skyriaus mokytoja Inesa Bosaitė. Kartu su jurbarkiečiais šakiečiai dalyvavo ekskursijoje po pilį, sėmėsi istorinių žinių, stengėsi įsiminti pilies statytojų ir valdytojų pavardes bei svarbiausias datas.

Vėliau ieškojo paslėpto lobio, kurį reikėjo ne tik surasti, bet ir atrakinti, pasitelkiant logiką, įsimintas datas ir kitus dalykus. Po šios įdomios ir azartiškos rungties visi pasinėrė į kūrybinį procesą – piešė ir tapė. Moksleivius lydėjo mokytojai Lolita Rūgytė ir Kęstutis Dovydaitis.

„Kartu patyrėme daug gražių įspūdžių, o nuostabi rudens gamtos spalvų gama ir didingos pilies istorija teikė įkvėpimą“, – sakė L. Rūgytė. Plenero metu sukurti darbai bus eksponuojami Jurbarko ir Šakių meno mokyklose.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.