Šakių meno mokyklos pleneras Panemunės pilyje

meno plenereRugsėjo 23 d. Šakių meno mokyklos dailės skyriaus 5 ir 7 kl. moksleiviai dalyvavo vienos dienos plenere Panemunės pilyje.
 
Nuotr. Šakių meno mokyklos dailės skyriaus moksleiviai drauge su savo mokytojais plenere patyrė daug įspūdžių, o pilies istorija bei rudeniškos spalvos įkvėpė tolimesniems kūrybiniams darbams.
 
Jaunuosius dailininkus su mokytojais pakvietė Jurbarko meno mokyklos dailės skyriaus mokytoja Inesa Bosaitė. Kartu su jurbarkiečiais šakiečiai dalyvavo ekskursijoje po pilį, sėmėsi istorinių žinių, stengėsi įsiminti pilies statytojų ir valdytojų pavardes bei svarbiausias datas.

Vėliau ieškojo paslėpto lobio, kurį reikėjo ne tik surasti, bet ir atrakinti, pasitelkiant logiką, įsimintas datas ir kitus dalykus. Po šios įdomios ir azartiškos rungties visi pasinėrė į kūrybinį procesą – piešė ir tapė. Moksleivius lydėjo mokytojai Lolita Rūgytė ir Kęstutis Dovydaitis.

„Kartu patyrėme daug gražių įspūdžių, o nuostabi rudens gamtos spalvų gama ir didingos pilies istorija teikė įkvėpimą“, – sakė L. Rūgytė. Plenero metu sukurti darbai bus eksponuojami Jurbarko ir Šakių meno mokyklose.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.