Patvirtintos neformaliojo ugdymo programos

Šakių rajono savivaldybės administracijos direktorius rugsėjo 24 d. patvirtino rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programas.
 
Praėjusią savaitę speciali komisija patvirtino devynis neformaliojo vaikų švietimo programų teikėjus. Net tris programas teiks Šakių kultūros centras, po dvi – Lekėčių keramikos centras, Šakių sporto klubas „Audra“. Po vieną programą pateikė Lietuvos šaulių sąjunga, Lietuvos skautija, Šakių rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Iniciatyvaus jaunimo klubas „Mes“, Gelgaudiškio kultūros centras, Zanavykų muziejus.

Mokyklinio amžiaus vaikai ir jų tėveliai (globėjai) kviečiami pasirinkti vieną programą ir ne vėliau kaip iki spalio 4 d. su programos teikėju pasirašyti sutartį. Neformaliojo vaikų švietimo lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo programas, pasirinkta programa. Rajono tarybos sprendimu vieno vaiko ugdymui kas mėnesį iki naujų metų bus skiriamas 3,18 eurų finansavimas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.