Moksleivių taryba turi naują vadovę

barauskaitePraėjusią savaitę vyko Šakių rajono moksleivių tarybos rinkimai. Jai vadovauti išrinkta Gabija Barauskaitė.    
 
Nuotr. Šakių rajono moksleivių tarybai nuo šiol vadovaus Gabija Barauskaitė.
 
16-metė G. Barauskaitė mokosi Lukšių Vinco Grybo gimnazijos antroje klasėje. Iššūkių nebijančią gimnazistę kandidatuoti į Šakių rajono moksleivių tarybos vadovo pareigas paragino ankstesnis pirmininkas Naglis Gudiškis. „Jis skatino mane sutikti. Naglis sakė, jog įgausiu naujos patirties ir bus smagu. Na, kol kas jis nemelavo! Galiu teigti, kad dirbti greitu tempu man patinka“, – teigė G. Barauskaitė.

Savo gyvenimo kelio beieškanti G. Barauskaitė svajoja apie psichologo arba socialinio pedagogo specialybę. „Nusprendžiau kandidatuoti į pirmininkus ir galbūt rasiu naują savo gyvenimo kelią, kuris ir atves iki studijų pasirinkimo, galbūt galėsiu rinktis visuomeninę veiklą“, – kalbėjo G. Barauskaitė.

Šakių rajono moksleivių tarybos naujoji pirmininkė tikisi suburti didelę, aktyvią, draugišką ir idėjų pilną komandą. „Darbas grupėje labai svarbus. Tikiuosi, per savanorių priėmimą subursime stiprią komandą ir bus galima gerai dirbti visuomenės labui. Taip pat noriu parodyti, jog Šakiai turi aktyvų jaunimą, kuris gali padaryti miestą žinomą ne tik žodžiais, bet ir darbais“, – kalbėjo pirmininkė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.