Išleistuves šventė, bet atestatų negavo

isleistuves ziburysRajone pirmieji į brandos atestatų įteikimo šventę rinkosi Šakių „Žiburio“ gimnazijos abiturientai. Deja, tądien atestatai buvo įteikti tik mažai daliai žiburiečių.

Nuotr. Šiemet Šakių „Žiburio“ gimnaziją baigė 154 joje besimokantys abiturientai, tačiau brandos atestatai penktadienį buvo įteikti tik penktadaliui, likusieji juos atsiims šią savaitę.

Šiemet „Žiburį“ baigė 154 abiturientai, o brandos atestatai Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre buvo įteikti tik trisdešimčiai iš jų, nes likusieji kai kurių egzaminų rezultatus sužinojo tik išleistuvių dieną popiet. Kaip pasakojo gimnazijos direktorė Jūratė Mozūraitienė, dvyliktokų išleistuvės buvo pradėtos planuoti kovo mėnesį: viskas suderinta, susitarta, tad pakeisti datos galimybių praktiškai nebuvo. Į išleistuves susirenka ne tik moksleiviai, bet ir jų artimieji, kasmet apie 500 žmonių. Beje, direktorės teigimu, niekas nesitikėjo, jog nutiks taip, kad tokiu metu nebus aiškūs kai kurių egzaminų rezultatai. Tačiau, anot J. Mozūraitienės, penktadienį visi dvyliktokai buvo pagerbti, geriausiai besimokantiems ir kitiems aktyvistams buvo įteikti padėkos raštai, o negavusieji atestatų juos atsiims šią savaitę.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.