Rajono garbę finalinėse varžybose gins žiburietės ir varpiečiai

Kovo 6 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC) vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių komandinės badmintono varžybos, kuriose dalyvavo penkios vaikinų ir trys merginų komandos iš įvairių rajono mokyklų.

Tarp vaikinų pirmąją vietą iškovojo Šakių „Varpo“ mokyklos komanda (Mykolas Jakštys, Vakaris Puidokas, Eimantas Puidokas). Antrąją vietą užėmė Lukšių Vinco Grybo gimnazijos komanda (Dovydas Šilingis, Justas Žukauskas). Trečioje vietoje – Šakių „Žiburio“ gimnazijos komanda (Domas Daugėla, Rokas Smilgius).
 
Merginų grupėje nugalėtojomis tapo Šakių „Žiburio“ gimnazijos komanda (Marija Gečaitė, Kamilė Matjošaitytė). Antrąją vietą laimėjo Šakių „Varpo“ mokyklos merginos (Elzė Jakštytė, Eva Delnevičiūtė). Visus šiuos mokinius varžyboms parengė Šakių JKSC badmintono mokytojas Valentinas Bagdanavičius. Trečiąją vietą užėmė Sintautų pagrindinės mokyklos komanda (Giedrė Murauskaitė, Donata Kaušiūtė. Sintautietes varžyboms parengė mokytojas Aurelijus Marčiulionis.

Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse badmintono varžybose, kurios vyks kovo 18 d. Tauragėje, mūsų rajonui atstovaus pirmąsias vietas iškovojusios komandos - Šakių „Žiburio“ gimnazijos merginų ir Šakių „Varpo“ mokyklos vaikinų komandos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.