Meno kalvę baigė dar viena dailininkų, šokėjų bei muzikantų laida

meno mokykla absolventai
Šiais metais Meno mokyklą baigė 30 Šokio, Dailės bei Muzikos skyrių moksleivių. Šakių r. savivaldybės nuotr.


Birželio 1-ąją Gelgaudiškio dvare Meno mokyklos absolventams įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai.
 
Šiemet šią menų kalvę baigė 13 šokėjų, septyni Muzikos bei 10 Dailės skyriaus moksleivių. Mero Raimondo Januševičiaus padėkos už aktyvumą, uolumą, kantrybę ir ryžtą, už nelengvą triūsą ir jį vainikuojančią sėkmę aktyviai dalyvaujant koncertinėje ir konkursinėje veikloje buvo įteiktos dviem fortepijono 8 klasės mokinėms – Lėjai Mockutei bei Marijai Jakaitytei.

Dvaro sienas papuošė ir Dailės skyriaus moksleivių baigiamųjų darbų paroda, o muzikinę programą dovanojo Šakių kultūros centro pučiamųjų orkestras.

Moksleiviais bei jų įveiktu keliu džiaugėsi mokyklos direktorius Einaras Martinaitis, sveikinimo žodžius skyrė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas. Mokyklos vadovas vylėsi, kad tradicijas pavyks išsaugoti ir net pasikeitus dvaro šeimininkams bus galimybė diplomų įteikimo šventes rengti dvare ar jo prieigose.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.