Meno kalvę baigė dar viena dailininkų, šokėjų bei muzikantų laida

meno mokykla absolventai
Šiais metais Meno mokyklą baigė 30 Šokio, Dailės bei Muzikos skyrių moksleivių. Šakių r. savivaldybės nuotr.


Birželio 1-ąją Gelgaudiškio dvare Meno mokyklos absolventams įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai.
 
Šiemet šią menų kalvę baigė 13 šokėjų, septyni Muzikos bei 10 Dailės skyriaus moksleivių. Mero Raimondo Januševičiaus padėkos už aktyvumą, uolumą, kantrybę ir ryžtą, už nelengvą triūsą ir jį vainikuojančią sėkmę aktyviai dalyvaujant koncertinėje ir konkursinėje veikloje buvo įteiktos dviem fortepijono 8 klasės mokinėms – Lėjai Mockutei bei Marijai Jakaitytei.

Dvaro sienas papuošė ir Dailės skyriaus moksleivių baigiamųjų darbų paroda, o muzikinę programą dovanojo Šakių kultūros centro pučiamųjų orkestras.

Moksleiviais bei jų įveiktu keliu džiaugėsi mokyklos direktorius Einaras Martinaitis, sveikinimo žodžius skyrė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas. Mokyklos vadovas vylėsi, kad tradicijas pavyks išsaugoti ir net pasikeitus dvaro šeimininkams bus galimybė diplomų įteikimo šventes rengti dvare ar jo prieigose.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.