Gebėjimus demonstravo nacionaliniame konkurse

gustas a
Dekatlono rungtyje antrą vietą užėmė Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokinys Aurimas Gustas (kairėje). MPRC nuotr.


Alytaus profesinio rengimo centre vyko Lietuvos Respublikos profesinio mokymo įstaigų mokinių svetingumo profesinio meistriškumo „AEHT-LT 2023“ konkursas, kuriame savo gebėjimus demonstravo ir Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo skyriaus mokiniai.
 
Nacionaliniame konkurse dalyvavo 54 būsimi kulinarijos, konditerijos, baro, restoranų paslaugų profesionalai iš 10-ies Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Marijampolės profesinio rengimo centrui atstovavo septyni mokiniai, kurie varžėsi konditerijos, restorano aptarnavimo, kulinarinio meno, kulinarinio dekatlono ir baristos rungtyse.

Antros vietos laimėtoju dekatlono rungtyje (per dvi valandas pagal šefo pavyzdį išdarinėti žuvį ir paruošti karštą patiekalą pagal savo receptą) tapo Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokinys Aurimas Gustas (mokyt. Jolita Butkė, Alma Rastupkevičienė). Trečios vietos laimėtoja baristos rungtyje – Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokinė Milda Rindzevičiūtė  (mokyt. Romualda Jakaitienė).

Mokiniai demonstravo puikų profesinį pasiruošimą, gebėjimą dirbti komandoje, strateginį mąstymą, tad Kudirkos Naumiesčio skyrius džiaugiasi jų pasiekimais.   

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.