Gebėjimus demonstravo nacionaliniame konkurse

gustas a
Dekatlono rungtyje antrą vietą užėmė Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokinys Aurimas Gustas (kairėje). MPRC nuotr.


Alytaus profesinio rengimo centre vyko Lietuvos Respublikos profesinio mokymo įstaigų mokinių svetingumo profesinio meistriškumo „AEHT-LT 2023“ konkursas, kuriame savo gebėjimus demonstravo ir Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo skyriaus mokiniai.
 
Nacionaliniame konkurse dalyvavo 54 būsimi kulinarijos, konditerijos, baro, restoranų paslaugų profesionalai iš 10-ies Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Marijampolės profesinio rengimo centrui atstovavo septyni mokiniai, kurie varžėsi konditerijos, restorano aptarnavimo, kulinarinio meno, kulinarinio dekatlono ir baristos rungtyse.

Antros vietos laimėtoju dekatlono rungtyje (per dvi valandas pagal šefo pavyzdį išdarinėti žuvį ir paruošti karštą patiekalą pagal savo receptą) tapo Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokinys Aurimas Gustas (mokyt. Jolita Butkė, Alma Rastupkevičienė). Trečios vietos laimėtoja baristos rungtyje – Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokinė Milda Rindzevičiūtė  (mokyt. Romualda Jakaitienė).

Mokiniai demonstravo puikų profesinį pasiruošimą, gebėjimą dirbti komandoje, strateginį mąstymą, tad Kudirkos Naumiesčio skyrius džiaugiasi jų pasiekimais.   

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.